Archiv rubriky: Nezařazené

Kdy a kde nás najdete

Najdete nás na nádvoří objektu Kavalíru 2
Otevřeno máme:
Sobota a neděle od 10:00 do 16:00 hodin.
Základní vstupné je 50,-Kč.
V týdnu v odpoledních hodinách většinou pracujeme na úpravách expozic, v případě, že budeme přítomni, je možné nás navštívit kdykoliv i mimo otevírací hodiny, rádi Vás přivítáme, ale budete muset omluvit možnou určitou rozpracovanost expozic.
Informace mohu podat v pracovní dny po 12:30 hod. V sobotu a neděli po celý den na tel. čísle 603 772 550 Miloš Vrbka

NÁVOD JAK NÁS V TEREZÍNĚ NAJDETE

Při příjezdu ze směru od Litoměřic nebo Lovosic Vás k nám navedou žluté směrové tabule s nápisem KAVALÍR 2 a naším logem, první je u parku naproti infocentru hned na kraji Terezína. Ve směru od Prahy je první směrová tabule přímo před parkovištěm malé pevnosti.

Stojíte-li na náměstí přímo proti vstupu do kostela, dejte se vpravo až na konec ulice kde uvidíte náš originální poutač ve formě vozu bývalé veřejné bezpečnosti a od něj to je k nám vpravo už jen několik desítek metrů.

Tímto průjezdem se chodí k nám na nádvoří.

A po těchto schodech uprostřed nádvoří přijdete přímo k nám do muzea nostalgie. Budeme se na Vás těšit.

 

Pro návštěvníky

   Pokud jste z okolí nebo máte k nám naplánovanou cestu a máte doma nepotřebné věci a je Vám líto je vyhodit, přivezte nám je. Budeme rádi i za maličkosti, sháníme třeba stavebnici MERKUR i nekompletní a bez původního balení, starou TATRU na písek, kočárky (hluboké koženkové i sporťáky) nebo i starší. Šicí stroje třeba značky LADA nebo od všeho popsaného torza či jen díly, nebo cokoliv jiného. Kontakt na nás je dole v odkazu  „O nás“ – „Kontakty“ Můžeme otevřít po dohodě i v týdnu v odpoledních hodinách, jinak máme pravidelně otevřeno každý víkend od 10 – 16 hodin, zde je odkaz na původní stránky muzea nostalgie. Pro případné dárce podobných předmětů prohlídka zdarma.

S pozdravem Vrbka Miloš Trabantolog