Pro návštěvníky

   Pokud jste z okolí nebo máte k nám naplánovanou cestu a máte doma nepotřebné věci a je Vám líto je vyhodit, přivezte nám je. Budeme rádi i za maličkosti, sháníme třeba stavebnici MERKUR i nekompletní a bez původního balení, starou TATRU na písek, kočárky (hluboké koženkové i sporťáky) nebo i starší. Šicí stroje třeba značky LADA nebo od všeho popsaného torza či jen díly, nebo cokoliv jiného. Kontakt na nás je dole v odkazu  „O nás“ – „Kontakty“ Můžeme otevřít po dohodě i v týdnu v odpoledních hodinách, jinak máme pravidelně otevřeno každý víkend od 10 – 16 hodin, zde je odkaz na původní stránky muzea nostalgie. Pro případné dárce podobných předmětů prohlídka zdarma.

S pozdravem Vrbka Miloš Trabantolog

2 thoughts on “Pro návštěvníky”

 1. Hallo

  Mein Name ist Peter Weidling wir planen eine Oldtimerfernfahrt von Deutschland zum Balaton nur mit Fahrzeugen aus dem Warschauer Pakt Staaten. Wir würden gerne in euren Museum ein Stop machen oder sogar dort übernachten mit Wohnwagen und Zelt.

  Ich hoffe es kann von euch jemand deutsch und tritt mit mir in Kontakt. Am liebsten wäre mir über whats app, meine Nummer ist 01604010015

  Liebe Grüsse
  Peter Weidling

  1. Ich habe meine Frage an Kollegen gerichtet, die gut Deutsch können. Mit freundlichen Grüßen Milos Vrbka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *